İptal Ve İade

İptal & İade Şartları

 • Epifani giyim.com  üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren ondört (14) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile iade talebinde bulunabilirsiniz.
   
 • Kampanyalı ve indirimli ürünlerde yalnızca değişim yapılabilir. Ücret iadesi yapılmamaktadır.
   
 • Trendyol, Hepsiburada, N11,Amazon,Coulfade ve satış yaptığımız diğer pazaryerleri üzerinden Epifani ürünlerini satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca Epifani giyim.com siparişleri için geçerlidir.
   
 • İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
   
 • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
   
 • Defolu/yanlış ürün alıcı tarafından teslim alınmış ise defolu/yanlış ürünün değişim ya da iadesi Epifani  tarafından karşılanır.
   

Siparişimi Nasıl İptal/İade Edebilirim?

1. 

Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz.

2.

Faturanız ile birlikte ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz WhatsApp hattımızdan veya inf@epifanigiyim.com adresine e-posta atarak destek alabilirsiniz.

3.

En yakın anlaşmalı olduğumuz Kargo şubesindeki kargo yetkilisine iade paketinizi teslim ederek Epifani’nin size iletmiş olduğu ücretsiz gönderi kodunu belirtmeniz yeterlidir.

 

Geri Ödeme


Ürün iadelerinde kargo masrafı alıcıya aittir. Kargo ücreti alıcıya ödenecek toplam miktardan tahsil edilerek alıcının belirtmiş olduğu hesaba ücret iadesi yapılır.


İadesi onaylanan ürününüzün tutarı 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza talimat verilecektir. İade tutarının hesabınıza yansıması bankaya göre farklılık gösterebilmekte ve EPİFANİ bu sürece müdahale edememektedir.