Kargo Ve Teslimat

Kargo

 

Epifani giyim com web sitesinden aldığınız ürünler  Aras Kargo ile sipariş verirken girmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
 

Kargo Ücreti
 

Kargo

Kargo Tipi

Sipariş Tutarı

Kargo Ücreti

 

 

 

 

Standart Kargo 

0-499,89 TL

25 TL

Ücretsiz Kargo

499,90TL ve üzeri 

Ücretsiz

 

Sipariş Teslim Süresi
 

Saat 14:00’a kadar verilen onaylanmış siparişler aynı gün içerisinde sipariş aşamasında seçilen kargo firmasına teslim edilir. Türkiye için ürünlerin tahmini teslim süresi şehirlere göre 1-4 iş günü aralığında değişiklik göstermektedir. 

Siparişlerin kargoya tesliminden sonra şehir bazlı teslim süreleri için: Aras Kargo  linkindenden bilgi alabilirsiniz.
 

Kargonun Teslim Edilememesi Durumu
 

Sipariş adresinize teslimatı yapacak kargo şubesi personeli teslimat için geldiği sırada adresinizde olmamanız durumunda, ilgili Kargo Şubesi tarafından telefonunuza paketi 3 gün içerisinde şubeden teslim almanız gerektiğini içeren bir mesaj gönderir. Paketinizi bu 3 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir. Paketinizi belirtilen süre içerisinde teslim almadığınız durumda paket ,Epifaniye  iade edilir.
 

Resmi Tatil ve Kampanya Dönemleri
 

Resmî tatil günlerinde verilen siparişler tatili takip eden ilk çalışma günü kargo firmasına teslim edilir. Web sitemizdeki özel indirim günleri ve kampanya günleri gibi özel günlerde siparişlerin kargoya tesliminde gecikmeler yaşanabilir.

Kargoların yoğun olduğu dönemlerde (Özel indirim günleri, Kampanya dönemleri vb.) teslimatlarda gecikmeler yaşanabilir.

Her zaman stokta mevcut ürünler satıştadır. Ancak mücbir sebepler nedeniyle gecikmesi muhtemel teslimat durumunda sipariş bilgisindeki iletişim kanallarından size bilgi verilecektir.
 

Hasarlı Ürün Teslimi
 

Kargo paketinizdeki üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firması çalışanına tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın!

Tutulan tutanağı en kısa zamanda info@epifanigiyim.com  e-posta adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Kargo firmasının taşıması sırasında hasar almış ürünlerin teslim alınması durumunda ürünün sağlam bir şekilde teslim alındığı kabul edilir ve bu koşulda ürün iadesi yapılmaz.